1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بازسازی ساختمان در منطقه پیروزی

قبل از اینکه فیلم بعد از بازسازی ساختمان این واحد مسکونی را ببینید شما را به دیدن فیلم قبل از شروع پروژه دعوت می کنم تا متوجه تغییراتی که در طراحی داخلی این خانه داده شده است بشوید.

قبل از بازسازی

بعد از بازسازی

مواردی که درشرکت بازسازی پارسه برای این خانه انجام شده است.

در بازسازی ساختمان که توسط گروه پارسه انجام می شود بر اساس شرایط ساختمان و فضای موجود طراحی داخلی می شود.در استفاده از فضای آشپزخانه سعی شده است تا آنجا که میتوان فضای پرتی باقی گذاشته نشود .می توانیداستفاده از این فضا را در آشپزخانه ببینید.

بازسازی ساختمان و آشپزخانه         آشپزخانه در بازسازی ساختمان

ویژگی نور مخفی هم در این ساختمان در نظر گرفته شده است.هرچه فضای یک خانه جادار تر باشد می توان وسایل بیشتری در آن قرار داد. برای این خانه کمد دیواری بصورت ریلی تعبیه شده است و یکی از کارهای ویژه ای که برای اتاق خواب این خانه درنظر گرفته شده است . کمد دیواری برای قسمت سقف آن در نظر گرفته شده است تا حداکثر استفاده از فضا انجام شود.برای قسمت بالای حمام هم کمد دیواری سقفی در نظر گرفته شده است.

استفاده هرچه بهتر از فضای آشپزخانه , تزئینات چون کاغذ دیواری سرویس بهداشتی مناسب و مواردی از این قبیل در تخصص گروه پارسه می باشد.شما را به دیدن فیلم بعد از بازسازی ساختمان این منزل مسکونی دعوت می کنیم.

گروه بازسازی ساختمان پارسه بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد.