بازسازی سالن

طراحی داخلی

بازسازی ساختمان این روزها به کمک طراحی داخلی متنوع تر انجام می شود.یکی از مواردی که در بازسازی ساختمان با کمک این هنر بهتر شده است خانه های کوچک می باشد,در حال حاضر در ایران خانه ها رو به کوچکتر شدن است و همین امر اهمیت طراحی داخلی را چند برابر میکند.

طراحی داخلی شامل نکات مهمی است:

  • متراژ
  • نور طبیعی
  • نور مصنوعی (لامپ ها هالوژنها نور های مخفی)
  • رنگ دکوراسیون
  • سلیقه شخصی

نکته هایی در طراحی داخلی :

1-تعداد وابعاد پنجرها یکی ازمهم ترین متدهای طراحی داخلی است که با آن می توان نور خانه را تنظیم کرد.

2-رنگ های به کار رفته در دکوراسیون تاثیر زیادی در محیط اطراف خود میگذارد. رنگ قرمز نارنجی زرد برای مکان های که جنب وجوش بیشتری دارد بیشتر استفاده می شود. این رنگها را میتوان به طور ترکیبی در آشپزخانه ها نیز به کار برد. این را هم باید بدانید رنگ سفید را نباید برای همه فضا ها استفاده کنید.

در اینجا برای شما تعدادی از رنگ ها و خاصیت استفاده از آن را برای شما می گوییم.

رنگ زرد در طراحی داخلی :

استفاده از این رنگ باعث ایجاد حس خوشبینی می شد , درخشندگی خانه را بیشتر می کند. اشتها را تحریک می کند. باعث می شود فعالیت های درون ذهن بیشتر شود. بهترین جایی که می شود از آن استفاده کرد در محیط هایی چون آشپزخانه و اتاق کار است اما در در اتاق خواب توصیه نمی شود .

رنگ نارنجی در طراحی داخلی :

این رنگ گرما بخش می باشد و شادی آور و نشاط بخش است. رنگ ملایم این رنگ برای اتاق خواب استفاده می شود. برای ورودی های راهرو هم می توان این رنگ رامی شود استفاده کرد.

رنگ صورتی در طراحی داخلی :

این رنگ نماد آرامش می باشد. بیشتر در اتاق خواب ها استفاده می شود. اتاق های نشیمن هم گزینه خوبی برای استفاده از این رنگ می باشد.

رنگ آبی در طراحی داخلی :

این رنگ سنبل رفع تنش و خستگی می باشد. بهتر است برای اتاق کار استفاده شود اتاق خواب هم میتوان با این رنگ پوشش داد.

 رنگ سبز در طراحی داخلی :

این رنگ نماد آرامش است و در بیشتر فضاها می توان از آن استفاده کرد. ترکیبات این رنگ هم می توان استفاده کرد.

طراحی داخلی در بازسازی ساختمان هنر و یا حرفه ای طراحی دکوراسیون برای داخل یک خانه است.

۵ نکته از چیزهایی که باید درباره طراح داخلی بدانید

بازسازی ساختمان

آیا شما همیشه در مورد طراحی داخلی منزل ( بازسازی ساختمان )خود تمجید  می شوید؟ آیا شما عاشق تزیین  اتاق و چیدمان مبلمان هستید؟اگر به این سوالات پاسخ مثبت بدهید، شاید طراحی داخلی برای شما حرفه ای مناسب باشد. قبل از اینکه  بصورت حرفه ای  این شغل  را انتخاب کنید چیزهایی باید در مورد دنیای طراحی بدانید.خوب است که این را بدانید طراحان داخلی هر روز با چالش مواجه می شوند برای یادگیری ۵ چیز که باید قبل از تبدیل شدن به طراح داخلی آن را یاد بگیرید این مقاله را مطالعه کنید.

تخریب و بازسازی ساختمان

  1. تفاوت بین تزئینات و طراحی وجود دارد

چه تفاوتی بین تزئینات داخلی و طراحان داخلی در بازسازی ساختمان است؟یک کلمه :آموزش

به معنای واقعی کلمه هر کس می تواند تبدیل به یک دکوراتور داخلی شود. کسی که دوست دارد بازی با رنگ ها، پارچه ها و پارچه ها را انجام دهد، می تواند به راحتی کارت ویزیت چاپ کند و خود را به مشتریان تبلیغ کند. این لزوما بد نیست، اما زمینه های آموزشی نیز مهم است.

از سوی دیگر، یک طراح داخلی باید تحصیلات معتبر دارند. مدرک لیسانس یا مدرک مورد نیاز برای کار در زمینه طراحی داخلی است. آیا می خواهید تحصیل را دنبال کنید یا بلافاصله به دنیای تزئین بروید؟

بازسازی ساختمان

  1. شما باید برای طراحی استعداد داشته باشید( بازسازی ساختمان )

این ممکن است به نظر واضح، نباشد اما برای تبدیل شدن به یک طراح داخلی، شما نیاز به یک احساس ذاتی برای رنگ، ترتیب مکانی، معماری و پارچه داشته باشید. آیا شما از تزئین خانه خود لذت می برید و از  چیدمان دکوراسیون خود تعریف و تمجید زیادی دریافت می کنید؟ این به این معنی نیست که شما باید یک طراح داخلی باشید، اما مطمئنا نشانه خوبی است. اولین قدم برای یک طراح داخلی حرفه ای موفق این است  است که به دنبال شور و شوق خود برود. با انجام کاری که دوست داری هرگز  به شکل کار احساس نخواهی کرد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

۳- طراحی داخلی همیشه برای سرگرمی نیست( بازسازی ساختمان )

در حالی که پارچه ها، مبلمان و رنگ ها می توانند نقش مهمی در طراحی داخلی بازی کنند، بسیاری از کارهای دیگر که برای طراحان داخلی لازم است – بسیاری از آنها ممکن است کمتر شبیه سرگرمی و شبیه کار باشد. طراحان داخلی باید در تاریخ طراحی، تمامیت ساختاری ساختمان ها، کد های ساختمانی، ارگونومی، مفاهیم فضایی، اخلاق، روانشناسی، نقاشی به کمک کامپیوتر (CAD) و خیلی بیشتر آموزش ببینند.این طیف وسیعی از مهارتها لازم است زیرا طراحان با نه تنها صاحب خانه، بلکه سازندگان، معماران، سازمان های دولتی و صاحبان کسب و کار نیز کار می کنند.برای تبدیل شدن به یک طراح داخلی موفق، باید تحصیلات داشته باشید.

بازسازی ساختمان

۴- حقوق به اندازه ای که شما فکر میکنید زیاد نیست( بازسازی ساختمان )

آیا به شخصی که این همه آموزش های مهم و عظیم را گذارنده تا به این مهارت برسد نباید به او دستمزد خوبی پرداخت کرد؟در جواب این سوال میشنوید: بستگی دارد. آمارها نشان می دهند که حقوق و دستمزد متوسط طراح داخلی در ایالات متحده آمریکا ۴۲،۳۸۰ دلار در سال است.
البته، این بستگی به بسیاری از عوامل، مانند آموزش،  موقعیت، تجربه کار و اندازه شرکت دارد. درآمد یک طراح داخلی در یک شرکت مبلمان، احتمالا کمتر از یک طراح است که برای یک شرکت معماری سطح بالا کار می کند. اساسا، شما می توانید سرعت خود را از پرداخت با به دست آوردن قرار گرفتن در معرض به اندازه و تجربه که ممکن است تعیین می کند. کسی که تحصیلات در زمینه معماری، کدهای / قوانین و طراحی ساختاری دارد به احتمال زیاد به موفقیت مالی خواهد رسید.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

۵- شما نیاز دارید که فرد مردمی ای باشید

از طراحان داخلی بخواهید تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و قطعا برخی از  این تجربه ها داستان های ترسناک مشتریان گذشته را در بر می گیرد. در حالیکه برخی مشتریان اهداف روشنی در ذهن دارند ،دیگران ممکنه فکر کنند که مشتریان میدانند که چه  می خواخند و فقط میخواهند پی ببرند که از کار شما بیزار یا راضی اند .یک طراح داخلی موفق خواننده ذهن مشتری است.کسی که بتواند مشتریان را به سمت یک نتیجه مطلوب هدایت کند، در حالی که احساس می کند که آنها در کنترل کامل انتخاب های طراحی هستند. طراحان داخلی دائما در حال تصمیم گیری در طراحی خود و دلایل مشتریان خود هستند.

بازسازی ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی منزل , معماری و طراحی داخلی , دکوراسیون منزلطراحی داخلی منزل, دکوراسیون داخلی ,  بازسازی منزل بازسازی خانه , اشتباهات بازسازی , دکوراسیون آشپزخانه, هزینه بازسازی , بازسازی آشپزخانه , طراحی دکوراسیون آشپزخانه , بازسازی ساختمان اصفهان,  هزینه بازسازی آپارتمان, بازسازی دکوراسیون, تبلیغات بازسازی ساختمان, تعمیروبازسازی ساختمان, فضای داخلی خانه