بازسازی ساختمان 2

دیوار پوش و کف پوش در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان برا کفپوش :آیا شما به یک  کفپوش برای خانه خود( بازسازی ساختمان ) نیاز دارید؟ انتخاب کفپوش در هنگام طراحی درونی خانه ها یکی از مهمترین وظایف شماست.  کف خانه به عنوان بوم عمل می کند که براساس آن رنگ، الگو و طراحی مبلمان و دکوراسیون شما انتخاب خواهد شد. برای کمک به شما در فرایند تصمیم گیری  ، Carpet Kennedy انواع کفپوش و مزایایی را که می توانند به شما ارائه دهند،  را در ادامه بیان کرده ایم:

کفپوش طرحدار در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان )کفپوش با چوب بلوط:

کفپوش با چوب بلوط با استفاده از لایه برداری از پوست درخت بلوط  می باشد. آنها برای عایق بندی خانه ها در برابر صدا مناسب می باشند. ضد آلرژی زایی و بر خلاف بسیاری از انواع کفپوش ها و مقاوم در برابر حشرات است. از آنجا که کفپوش با چوب بلوط طبیعی است، که از این  نظر با محیط زیست سازگار هستند. کفپوش با چوب بلوط  دارای  ویژگی های مطلوبی  است، و مطمئنا  این ویژگی آن ها را بین  مردم محبوب کرده است  و این محبوبیت باعث شده که کفپوش با چوب بلوط  در همه جا در خانه استفاده شود، از جمله مکان هایی که ممکن است انتخاب های بهتری باشد .

بازسازی ساختمان )مزایای کفپوش با چوب بلوط:

کفپوش با چوب بلوط دارای یک سطح نرم است.یکی از بهترین چیزها در مورد این کفپوش این است که شما کیفیت این نوع گف پوش ها را در زیر پای خود احساس می کنید. هنگامی که مردم برای اولین بار بر روی یک کفپوش چوب بلوط گام می گذارند، اغلب با لذت با تشخیص این که نه چوب و نه وینیل، اما چیزی کاملا متفاوت است را درک می کنند. به همین دلیل، کفپوش چوب بلوط در اتاقهایی که برای مدت طولانی از آن استفاده می کنید، مانند آشپزخانه بکار برده می شود. سطح نرم یک خانه با این کفپوش می تواند به عنوان یک نوع از کوسن برای که کسی به طور تصادفی لغزید و  یا سقوط  کرد عمل کند. این یک انتخاب عالی برای اتاق بچه ها و برای افراد مسن که در معرض افتادن است باشد.

بازسازی ساختمان کفپوش

بازسازی ساختمان

-ضد حساسیت

- کفپوش با چوب بلوط دارای خواص ضد میکروبی است.

-نصب آن آسان است.

-نگهداری آن راحت و ساده است.

کفپوش لمینیت

کفپوش لمینیت یک پوشش چند لایه مصالح کف سازی است که با فرآیند لمینیت ترکیب شده است. این کفپوش دارای چهار لایه است: لایه سایش، یک لایه طراحی، یک لایه داخلی داخلی و یک لایه پشتیبان.

لایه سایش - لایه ای که سطح آن را از لکه ها محافظت می کند و از بین می رود.

لایه طراحی - یک تصویر عکاسی از چوب، سنگ، آجر یا سرامیک

لایه داخلی- هسته داخلی - HydraCore ™ / HydraCore Plus یک مقاوم در برابر رطوبت (HDF )است که به ثبات، دوام، مقاومت در برابر رطوبت و جذب صدا کمک می کند.

لایه پشتیبان-مانع از نفوذ رطوبت می شود و این کار از تاب برداشتن این کفپوش هم می شود.

بازسازی ساختمان )کفپوش لمینیت شبیه سازی چوب (و یا گاهی اوقات سنگ) با یک لایه تکه دوزی عکاسی در زیر یک لایه محافظ روشن است. جنس این کفپوش سخت است، با استفاده از این نوع  کفپوش ، نگاه و احساس چوب های عجیب و غریب یا سنگ های با کیفیت بالا را در کسری از ثانیه مشاهده خواهید کرد.

شاید برای شمات این سوال پیش بیاید آیا مناسب است کفپوش لمینیت را در یک آشپزخانه قرار دهید؟ تا زمانی که به نگرانی اصلی رطوبت توجه کنید، می توانید کفپوش لمینیت را در آشپزخانه نصب کنید.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان )کفپوش سنگی:

کفپوش سنگی زیبایی طبیعی و ظرافت بی نظیری را به خانه شما اضافه می کند.

از آنجا که سنگ های مختلفی وجود دارد، کاشی های سنگی طبیعی نیز در انواع مختلف مانند سنگ آهک، خاک رس، گرانیت، سنگ ریزه، ماسه سنگ، تخته سنگ، تراورتن و انیکس آمده است. آنها عموما با دوام و ظرافت بی نظیری به محیط داخلی شما می زنند. کفپوش های سنگی همچنین می توانند در دمای بالا مقاومت کنند و مناسب برای قرار گرفتن در نزدیکی منابع گرمای تابشی مثل شومینه ها، اجاق ها یا کوره ها قرار می گیرند.

بازسازی ساختمان )کفپوش کاشی:

کاشی یک قطعه ساخته شده از مواد پوششی سخت مانند سرامیک، سنگ، فلز یا حتی شیشه ای است که عموما برای پوشش سقف ها، کف، دیوارها، دوش ها و یا سایر اشیاء مانند تخته سنگ استفاده می شود. کاشی ها اغلب برای پوشاندن پوشش های دیوار و کف استفاده می شوند و می توانند از کاشی های مربعی ساده به موزاییک های پیچیده استفاده کنند.

بازسازی ساختمان و کفپوش

کفپوش کاشی در انواع مختلف مانند سرامیک، پرسلن، معدن و موزاییک وجود دارد. نصب کنندگان به ملات(ملات یا خمیر برای پر کردن شکاف، به خصوص شکاف بین دیوار یا کف کاشی) نیاز دارند تا این نوع کفپوش به درستی بر روی کف قرار گیرد. این  کفپوش همان کیفیت مقاومت حرارتی را با کفپوش سنگی دارد و به همین ترتیب می تواند در نزدیکی شومینه ها ,اجاق ,بخاری ,..نیز استفاده شود.

کفپوش کاشی در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان )کفپوش چوبی:

کفپوش چوبی یک گزینه کلاسیک است و می تواند از بلوط، افرا و بامبو باشد. چوب انتخاب معمولی به عنوان یک ماده کفپوش است و می تواند در سبک های مختلف، رنگ ها، برش ها و گونه های مختلف باشد.

کفپوش چوبی از زیباترین و گرم ترین نوع کفپوش ها هستند که می توانید در خانه خود داشته باشید. خانه هایی با کفپوش چوبی ثابت کرده اند که ارزش فروش مجدد بیشتری دارند و فروش سریعتری نسبت به خانه های قابل مقایسه بدون کفپوش های چوبی دارند.این پارکت ها به دونوع تک لایه(تک لایه) و چند لایه(چند تکه)تقسیم بندی می شود.

تک لایه:

چند لایه:

بازسازی ساختمان کفپوش جدید

بازسازی ساختمان )ساختار کفپوش چند لایه ساخته شده از 3 تا 10 لایه چوب (معمولا 5) است. کفپوش چوبی چند لایه متشکل از دو یا چند لایه چوب است که برای تشکیل یک تخته به هم متصل می شوند. افزایش ثبات در  این کفپوش با اجرای هر لایه با زاویه 90 درجه به لایه بالا به دست می آید. این روش ساخت و ساز، باعث ایجاد یک کفپوش چوبی می شود که از  نوع تک لایه آن مقاوم تر  است.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل , معماری و طراحی داخلی , دکوراسیون منزل,  طراحی داخلی منزل, دکوراسیون داخلی ,  بازسازی منزل بازسازی خانه , اشتباهات بازسازی , دکوراسیون آشپزخانه, هزینه بازسازی , بازسازی آشپزخانه , طراحی دکوراسیون آشپزخانه , بازسازی ساختمان اصفهان هزینه بازسازی آپارتمان, بازسازی دکوراسیون, تبلیغات بازسازی ساختمان, تعمیروبازسازی ساختمان, فضای داخلی خانه