بازسازی دیوار

تزئینات در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان با ایده های کاغذ دیواری ایده های داخلی خانه مدرن

بازسازی خانه را  از دیوار ها شروع کنید

بازسازی ساختمان  هم می تواند به صورت کلی انجام شود هم می تواند بصورت بخشی از بازسازی خانه انجام شود , اگر بازسازی که برای منزل خود در نظر گرفتید این مقاله را از دست ندهید.

اگر در خانه خود یک دیوار قدیمی دارید بهترین گزینه برای شروع بازسازی قسمت از خانه می تواند دیوار خانه شما باشد.

یکی از مهمترین وظایفی که دیوار خانه دارد این است که حد و حریم خانه را مشخص کند و به آن هویت ببخشد. پس می توان گفت انتخاب نوع پوشش که برای دیوار درنظر میگیریم خیلی مهم است.

چه پوشش هایی می توانیم برای دیوار درنظر بگیریم؟

استفاده از کاغذ دیواری

اگر  شما جزو آن دسته افرادی هستید که علاقمندبه استفاده از کاغذ دیواری هستید باید بدانید یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوار کاغذ دیواری می باشد اما این نکته را هم باید در نظر بگیرید هر جنس از کاغذ دیواری مناسب دیوار خانه شما نیست.

برای بسیاری از مردم، اتاق نشیمن مهمترین فضای خانه است. از مهمانان، بازدید کنندگان و اعضای خانواده استقبال می کند و محل برگزاری احزاب، میهمان ها و فعالیت های مختلف خانواده است.

چنین فضایی چند منظوره باید به بهترین شکل ممکن طراحی شود. ما ۱۵ ایده برای تصویر زمینه اتاق نشیمن برای شما داریم که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که دوست دارید فضای خود را طراحی کنید.اما قبل از اینکه این ۱۵ ایده را یاد بگیرید نکاتی را قبل از آن باید یاد بگیرید.

هدف استفاده از کاغذ دیواری در بازسازی خانه چیست؟

کاغذ دیواری یک نوع از مواد مورد استفاده برای پوشش و تزئین دیوارهای داخلی خانه ها، ادارات، کافه ها، ساختمان های دولتی، موزه ها، ادارات پست، و ساختمان های دیگر است. یکی از جنبه های دکوراسیون داخلی است. این معمولا در رول ها فروخته می شود و بر روی دیوار قرار می گیرد که روی آن استفاده می شود.

بازسازی ساختمان

کاغذ دیواری از چه چیزی ساخته شده است؟

کاغذ دیواری از بافت ساخته  می شود سپس روکش شده وچاپ می شود. روکش زمینه، طرح رنگی پس زمینه ی روی سطح را ایجاد کرده که الگوی پرینت شده را دریافت می کند. روکش ها یا لمینیت ها از لاتکس و ونیل (پلی ونیل کلراید) ساخته شده اند و سطح را بادوام و تمیز می کنند

انواع مختلف کاغذ دیواری برای خانه  چیست؟

دانستن انواع کاغذ دیواری به شما کمک خواهد کرد که یکی از مناسب ترین گزینه ها برای نیازهای شما را انتخاب کنید.

کاغذ بسته بندی همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع به پایان تزئینی نمی رسد، در دیوارهای سقف و سقف ها در آماده سازی برای نقاشی یا کاغذ استفاده می شود. …

 •      چوب چوب
 •      پالپ
 •      قابل شستشو
 •      وینیل پوشش داده شده
 •      وینیل
 •      بافته‌شده
 •    طرح برجسته

نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب در بازسازی  یک ساختمان :

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق نشیمن در بازسازی خانه ممکن است یک کار دشواری باشد زیرا بازار طیف گسترده ای از رنگ ها، زیور آلات، بافت ها و مواد ارائه می دهد. قبل از صرف پول  برای کاغذ دیواری جدید، به ایده های تصویر زمینه اتاق نشیمن نگاه کنید و برخی از اطلاعات مفید که به شما کمک خواهد کرد را پیدا کنید.

بازسازی ساختمان

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که چه رنگی برای اتاق نشیمن انتخاب شود. روشنایی بسیار مهم است زیرا تعیین می کند که آیا رنگ های روشن مناسب هستند یا رنگ های  لطیف تر.

بازسازی ساختمان

تخاب کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی منزل

اتاق نشیمن محلی است که خانواده، فامیل و مهمان ها در آن قرار گرفته و پذیرایی می شوند بنابراین شما به چیزی نیاز دارید که با فضای داخلی و حال شما تطابق داشته باشدو چربی جمع نکند.

بیشتر طراحان پیشنهاد می دهند که از رنگ های سفید و مشکی برای کاغذ دیواری اجتناب شده و سایر رنگ ها انتخاب شود.

بازسازی ساختمان

یکی دیگر از ویژگی های مهم کاغذ دیواری ها در بازسازیسازگاری با محیط زیست است. این برای افرادی با کودکان کوچک بسیار مهم است.  کاغذ دیواری گرد و غبار کمی را جذب می کنند.

بازسازی ساختمان

آخرین نکته ، اما مهمترین – مقاومت در برابر محو شدن کاغذ دیواری چیزی است که باید نادیده نگیرید زیرا این ممکن است شما را مجبور به هزینه کند. به عنوان مثال، پارچه، کاغذ، و برخی از انواع کاغذ دیواری طرحدار می تواند نور خورشید را تحمل کند، بنابراین ایده های بسیار خوبی برای انتخاب نوع دیگری از تصویر زمینه برای اتاق نشیمن شما وجود دارد.

بازسازی ساختمان

پوشش های کاغذی بسیار نازک هستند و ممکن است هیچ زبری بر روی سطح دیوار پنهان نشوند. این برای دیوارهای کاملا صاف مناسب است.قبلا هم گفته شد چون کاغذ دیواری ها سازگار با محیط زیست هستند با توجه به منبع طبیعی این مواد می توان آنها را در اتاق خواب و مهد کودک استفاده کرد. کاغذ دیواری که مانع رشدکپک و قارچ می شود.

بازسازی ساختمان

کاغذ دیواری وینیل یک برگ کاغذ است. آنها می توانند تمیز شوند، شستشو داده شوند، و درزها عملا به چشم غیر قابل مشاهده است. یک اتاق نشیمن با کاغذ دیواری وینیل زیبا،واقعی و طبق مد روز می باشد.

بازسازی ساختمان

کاغذ دیواری بامبو به طور طبیعی زیبا هستند. آنها به راحتی هر اتاق نشیمن را به یک فضای سطح بالا تبدیل می کنند. نگه داری از کاغذ دیواری بامبو آسان است برای نگهداری آن یک یا دو بار در سال آنها نیاز به تمیز کردن با جارو برقی دارند.

بازسازی ساختمان

کاغذ دیواری پارچه تصاویر دید در اتاق  نشیمن را تغییر می دهند و بسیار مناسب برای فضای داخلی کلاسیک روکوکو یا رنسانس هستند.آنها فضای داخلی را به صورت واقعی و برجسته نشان می دهند. تنوع رنگ ها و الگوهای بی پایان است.

بازسازی ساختمان و دیوار پوش چرمی

دیوار پوش چرمی

از دیگر انواع دیوار پوش می توان به دیوار پوش های چرمی اشاره کرد که انواع مختلفی دارد: رول، تایل چرمی و پنل

مدل رولی مشابه کاغذ دیواری می باشد و زمانی که بخواهیم کل دیوار را بپوشانیم ار ان استفاده می کنیم در غیر این صورت اگر نیاز باشد فاقد در قسمت خاصی از ان استفاده شود از مدل پنل و تایل استفاده می کنیم.

بازسازی ساختمان

از جمله مزایای این نوع دیوارپوش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع بسیار بالا
 • امکان نور پردازی در داخل پنل ها
 • بازتاب نور در چرم بسیار کم است در نتیجه فضای یکنواختی را ایجاد می کند
 • عایق صدا
 • عایق حرارت
 • نصب آسان
 • مناسب با سبک مدرن و کلاسیک
 • طراحی در ابعاد و اندازه‌های متفاوت