گروه بازسازی ساختمان پارسه

شرکت گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه یکی از پیشگامان عرصه ی ساخت و ساز و بازسازی ساختمان در ایران است. این شرکت با توجه بر نیروی توانمند، مجرب، تحصیل کرده و با تجربه در حوزه ی صنعت ساختمان و با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان با تکیه بر اصل توسعه ی صنعت ساخت و نوسازی ساختمان در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.

از جمله فعالیت های شرکت در زمینه ی خدمات ساختمانی، بازسازی ساختمان، تعمیرات، تاسیسات و دکوراسیون داخلی است.

در این راستا گروه با پشتوانه سال ها تجربه در این زمینه آماده پشتیبانی و پیاده سازی تمامی فعالیت های ساختمانی اعم از ساخت، باز سازی، طراحی، مشاوره در زمینه دکوراسیون و طراحی و تمامی امور تاسیسات و برق ساختمان می باشد.

اهداف بازسازی ساختمان پارسه

توسعه دانش در صنعت ساختمان و بازسازی ساختمانهای قدیمی در کنار توسعه هر روزه فعالیت ها در یک روند رو به رشدی مستمر

انجام مسیر ساخت و ساز و بازسازی ساختمان کوتاه تر در مقابل ساخت و بازسازی های پرهزینه در جهت حفظ سرمایه مالکان

شناخت نیازهای افراد خانواده در ایجاد محیطی آرامش بخش و رویایی

افراد

افراد سرمایه های سازمان محسوب شده و به روز بودن و داشتن دانش روز دنیا از اولویت های شرکت محسوب می شود. در حال حاضر با بهره گیری از افراد متخصص در همه زمینه های ساخت و بازسازی ساختمان پارسه سعی در ایجاد بهترین نتایج و سازه های ساختمانی را داریم.

مهندسین عمران و معماری و معماران باتجربه و استادکاران زبده ساختمانی یک تیم کاملی از علم و دانش و تجربه را در کنار هم تشکیل داده اند که نتیجه ی آن بهترین سازه های ساختمانی از لحاظ ایمنی، زیبایی، استحکام و از همه مهم تر هزینه است.

ماموریت

رضایت حداکثری مشتری، نیازمند داشتن کیفیت در همه ی مراحل ساخت و نوسازی ساختمان است. از این رو کیفیت اجرای پروژه، بالاترین سرعت پیشرفت پروژه، در کنار به کارگیری علم روز دنیا در صنعت ساختمان، ماموریتی است که سر لوحه ی فعالیت های گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه قرار دارد.

چشم انداز گروه بازسازی ساختمان پارسه

ارائه بهترین کیفیت ما را بر آن می دارد تا در طی پنج سال آینده در کنار رشد صنعت ساختمان و تکنولوِژی های نو به عنوان پیشرو در این صنعت از علوم موجود در ساخت سازه های مدرن و با کیفیت روز دنیا بهره گرفته و قطب کیفی این صنعت باشیم.

شرکت پارسه در زمینه طراحی داخلی , تخریب و بازسازی ساختمان , سرویس بهداشتی , آشپزخانه , تاسیسات , تزئینات  سابقه طولانی دارد.