گروه بازسازی ساختمان پارسه

شرکت گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه یکی از پیشگامان عرصه ی ساخت و ساز و بازسازی ساختمان در ایران است. این شرکت با توجه بر نیروی توانمند، مجرب، تحصیل کرده و با تجربه در حوزه ی صنعت ساختمان و با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان با تکیه بر اصل توسعه ی صنعت ساخت و نوسازی ساختمان در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.

از جمله فعالیت های شرکت در زمینه ی خدمات ساختمانی، بازسازی ساختمان، تعمیرات، تاسیسات و دکوراسیون داخلی است.

در این راستا گروه با پشتوانه سال ها تجربه در این زمینه آماده پشتیبانی و پیاده سازی تمامی فعالیت های ساختمانی اعم از ساخت، باز سازی، طراحی، مشاوره در زمینه دکوراسیون و طراحی و تمامی امور تاسیسات و برق ساختمان می باشد.

اهداف بازسازی ساختمان

توسعه دانش در صنعت ساختمان و بازسازی ساختمانهای قدیمی در کنار توسعه هر روزه فعالیت ها در یک روند رو به رشدی مستمر

انجام مسیر ساخت و ساز و بازسازی ساختمان کوتاه تر در مقابل ساخت و بازسازی های پرهزینه در جهت حفظ سرمایه مالکان

شناخت نیازهای افراد خانواده در ایجاد محیطی آرامش بخش و رویایی

افراد

افراد سرمایه های سازمان محسوب شده و به روز بودن و داشتن دانش روز دنیا از اولویت های شرکت محسوب می شود. در حال حاضر با بهره گیری از افراد متخصص در همه زمینه های ساخت و بازسازی ساختمان سعی در ایجاد بهترین نتایج و سازه های ساختمانی را داریم.

مهندسین عمران و معماری و معماران باتجربه و استادکاران زبده ساختمانی یک تیم کاملی از علم و دانش و تجربه را در کنار هم تشکیل داده اند که نتیجه ی آن بهترین سازه های ساختمانی از لحاظ ایمنی، زیبایی، استحکام و از همه مهم تر هزینه است.

ماموریت

رضایت حداکثری مشتری، نیازمند داشتن کیفیت در همه ی مراحل ساخت و نوسازی ساختمان است. از این رو کیفیت اجرای پروژه، بالاترین سرعت پیشرفت پروژه، در کنار به کارگیری علم روز دنیا در صنعت ساختمان، ماموریتی است که سر لوحه ی فعالیت های گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه قرار دارد.

چشم انداز

ارائه بهترین کیفیت ما را بر آن می دارد تا در طی پنج سال آینده در کنار رشد صنعت ساختمان و تکنولوِژی های نو به عنوان پیشرو در این صنعت از علوم موجود در ساخت سازه های مدرن و با کیفیت روز دنیا بهره گرفته و قطب کیفی این صنعت باشیم.

شرکت پارسه در زمینه طراحی داخلی , تخریب و بازسازی ساختمان , سرویس بهداشتی , آشپزخانه , تاسیسات , تزئینات  سابقه طولانی دارد.